otsikko.jpg

PALKINTOJÄRJESTYS


Miehet/Juniorit 66 kg
1. Joni Komppa SPM
2. Veeti Leskinen Haka
3. Toni Puukari HWJ
4. Eetu Pulliainen Haka
5. Lauri Karjalainen PeKi

Miehet/Juniorit 71 kg
1. Artjom Shapovalov Koovee
2. Elmer Mattila Koovee
3. Mika Tarkkanen IK
4. Veikko Röyskö HeTa

Miehet/Juniorit 80 kg
1. Sakke Purolainen Koovee
2. Otto Ketonen IK
3. Tomi Eronen PopI
4. Samu Vilenius HI

Miehet/Juniorit 90 kg
1. Arttu-Petteri Klami KPM

Pojat 13 v 21 kg
1. Daniel Kulkin LA
2. Jasper Hannula HI
3. Aapo Tuomisalo KoPa

Pojat 13 v 24 kg
1. Timur Kulkin LA
2. Dani Nanji HeTa
3. Veikko Ylesmäki VaSa
4. Urho Malkamäki LA
5. Robi Tikkanen YTK

Pojat 13 v 26 kg
1. Aku Heini JPI
2. Kaius Juusela VaSa
3. Raskus Kuik Juhan
4. Antti Räsänen KoPa
5. Romeo Uotila VoVi

Pojat 13 v 28 kg
1. Matias Maijala KI
2. Antton Jyrkkänen HyPk
3. Jouko Kantoluoto LA
4. Onni Silvennoinen VaaKu

Pojat 13 v 30 kg
1. Akseli Ojala JPI
2. Onni Lahikainen HPM
3. Samuel Roininen KoPa
4. Eemeli Vesasto TWM
5. Niilo Nurminen HI

Pojat 13 v 32 kg
1. Leevi Nurmi TWM
2. Joona Laajarinne LA
3. Kalle Sirvio HI

Pojat 13 v 34 kg
1. Oskari Pursiainen YTK
2. Casper Naukkarinen VaaKu
3. Jere Kärkkäinen VaaKu
4. Sami Kantoluoto LA
5. Otso Malkamäki LA
6. Iiro Silvennoinen VaaKu
7. Max Rossinen LA
8. Sakari Mäkelä LA
9. Elias Syrjälä LA

Pojat 13 v 37 kg
1. Eetu Lamberg VaaKu
2. Verneri Tomppo LA
3. Charuphot Phaophang KoPa
4. Samu Luojus VaSa
5. Jimi Lohman VoVi
6. Veeti Harju KoPa
7. Otso Ojanen LA
8. Onni Rautomäki VoVi

Pojat 13 v 40 kg
1. Oskari Talala IK
2. Sampo Lehto VUV
3. Mico Yli-Savola LA

Pojat 13 v 45 kg
1. Eemeli Nurhonen TWM
2. Teemu Maijala KI
3. Paavo Kalliola LA
4. Otso Lehtonen LA

Pojat 13 v 52 kg
1. Santtu Räsänen JPI
2. Leevi Mertsalmi HI

Pojat 13 v 60 kg
1. Lauri Pikkarainen JVK
2. Elmer Lappalainen KPM
3. Joona Pennanen HI

Pojat 17 v 46 kg
1. Veeti Laakso KPM
2. Teo Laitila VaSa

Pojat 17 v 54 kg
1. Kristjan Vodolaztsenko Juhan
2. Miko Elkala LA
3. Juho Takamaa IK

Pojat 17 v 58 kg
1. Joonas Perkka IK
2. Juho Lamberg VaaKu
3. Lauri Salonen LA

Pojat 17 v 63 kg
1. Aapo Viitala IK
2. Markus Suontakanen YTK

Pojat 17 v 69 kg
1. Jere Pasanen HWJ
2. Vilho Laukkarinen VaaKu
3. Topias Saari HI
4. Artturi Weckström LA

Pojat 17 v 76 kg
1. Ville Pasanen HWJ
2. Tuomo Korhonen HyPk

Pojat 17 v 85 kg
1. Jesse Lohva PopI

Tytöt 32 kg
1. Lisette Böttker Juhan
2. Sarita Lehto VUV
3. Iitu Rosenberg HI

Tytöt 52 kg
1. Heily Tiitus Juhan
2. Ida Mertsalmi HI
3. Tara Vesala HeTa

Veteraanit 70 kg
1. Raimo Lehto VUV
2. Mikko Kämäräinen HyPk
3. Kimmo Tolsa KPM
4. Kai Koivunen HWJ
5. Veikko Timo VaSa

Veteraanit 78 kg
1. Jani Syrjänen VoVi
2. Jukka Saari HI

Veteraanit 100 kg
1. Jarmo Söderholm KPM

Veteraanit 130 kg
1. Ari Vatja EPM
404 - Kategoriaa ei löytynyt
404 - Kategoriaa ei löytynyt

Et pääse sivulle koska:

  1. vanha kirjanmerkki/suosikki
  2. Hakukone, jolla on vanhentunut listaus tältä sivustolta
  3. virheellinen osoite
  4. Sinulla ei ole käyttöoikeutta tälle sivulle
  5. Pyydettyä resurssia ei löydetty
  6. Virhe havaittu pyyntöä suorittaessasi.

Yritä seuraavia sivuja:

Jos vaikeudet jatkuvat, ota yhteys tämän sivuston ylläpitoon ja raportoi alla oleva virhe.

Kategoriaa ei löytynyt