otsikko.jpg

PALKINTOJÄRJESTYS


Tytöt 28 kg
1. Viivi Porttikallio HyPk
2. Maija Kuisma HyPk
3. Laura Talvensaari HPM

Tytöt 62 kg
1. Salla Keskinen JPI
2. Tara Vesala HeTa

Aloittelijat 8 v 22 kg
1. Vilho Viitasalo Haka
2. Iina Kuosmanen KarkU
3. Otto Sepponen LoVo
4. Daniel Helenius VV
5. Tomi Seppälä LoVo

Aloittelijat 8 v 26 kg
1. Jere Kainulainen YTK
2. Aleksi Kettunen YTK
3. Akseli Suomi LoVo
4. Mica Haasanen PoWe

Aloittelijat 8 v 30 kg
1. Patrik Johansson YTK
2. Leo Heikkinen PoWe

Aloittelijat 8 v 35 kg
1. Siiri Lindström NuVo
2. Lukas Wallenius LoVo

Aloittelijat 10 v 28 kg
1. Verneri Kotilainen RVM
2. Jesse Kari LoVo

Aloittelijat 10 v 35 kg
1. Mukhammad Khazbiev EsU
2. Aleksi Salpakari VuVe
3. Leo Salonen KeU

Aloittelijat 10 v 41 kg
1. Oskari Kuusisto VuVe
2. Eero Ollila HI

Aloittelijat 13 v 35 kg
1. Saliakh Bokov EsU
2. Rasmus Lindberg SaPs
3. Elias Särki VuVe

Aloittelijat 13 v 57 kg
1. Niklas Simonen HI
2. Veikko Silvennonen HI
3. Mikael Hannula HI

Aloittelijat 17 v 62 kg
1. Ilez Bokov EsU
2. Joona Pennanen HI

Pojat 8 v 26 kg
1. Aleksei Lisitsa HPM
2. Veikko Ylesmäki VaSa
3. Beni Grönfors HPM
4. Jasper Hannula HI

Pojat 8 v 28 kg
1. Sultan Kushtov HPM
2. Yaroslav Yastrebov HPM
3. Dani Nanji YTK
4. Teemu Kilponen HI

Pojat 8 v 30 kg
1. Daniil Zakariadze HPM
2. Leo Hyytiäinen YTK
3. Tahir Albayrak YTK

Pojat 10 v 28 kg
1. Aku Heini JPI
2. Platon Yastrebov HPM
3. Antti Räsänen KoPa
4. Daniil Korotkov HPM

Pojat 10 v 30 kg
1. Veeti Haataja RVM
2. Vili Lehtimäki YTK
3. Joshua Uche HPM
4. Antti Seppälä LoVo
5. Luca Haasanen PoWe

Pojat 10 v 32 kg
1. Saifullah Tebojev LrTU
2. Tuukka Talvenheimo EsU
3. Viljo Nykänen HI
4. Lasse Virta KeU
5. Niilo Alatalo KeU

Pojat 10 v 35 kg
1. Robin Ketolainen YTK
2. Henry Niiranen HPM
3. Jiro Härkänen YTK
4. Sakari Pelkonen HPM
5. Viljami Wallden JäVo
6. Onni Lahikainen HPM

Pojat 10 v 41 kg
1. Mauno Vuorisalo RVM
2. Mikael Kerttunen HyPk

Pojat 10 v 52 kg
1. Jimi Raunio HI
2. Hugo Tursman HPM

Pojat 13 v 32 kg
1. Antton Jyrkkänen HyPk
2. Oskari Parjanen NuVo
3. Eemeli Parjanen NuVo
4. Ilmari Simola Haka
5. Ukko Korhonen VuVe
6. Niilo Nurminen HI

Pojat 13 v 35 kg
1. Rahim Tebojev LrTU
2. Thomas Havia VuVe
3. Matias Arpiainen YTK
4. Ali Barakhoyev HPM
5. Otto Huuhtanen VuVe
6. Lenni Laamanen JäVo
6. Pauli Iisakka KarkU
8. Leevi Laine YTK
9. Joona Ristaniemi YTK
10. Lassi Ryhänen YTK

Pojat 13 v 38 kg
1. Oskari Pursiainen YTK
2. Casper Naukkarinen VaaKu
3. Vadim Elkin HPM
4. Sebastian Aurola EsU
5. Niklas Salpakari VuVe
6. Elias Kase EsU

Pojat 13 v 41 kg
1. Pauli Perkiö Haka
2. Samu Luojus VaSa
3. Roope Rusi TWM

Pojat 13 v 44 kg
1. Luka Kajanne YTK
2. Sisu Lahtinen LoVo
3. Kasperi Stenius JäVo

Pojat 13 v 48 kg
1. Jyry Tarkiainen VV
2. Veeti Huhtamäki Koovee
3. Veeti Harju KoPa
4. Edgar Nazaroff YTK
5. Artturi Kotilainen RVM
6. Toivo-Elias Jormanainen YTK
7. Jose Jaakkola Haka

Pojat 13 v 52 kg
1. Topi Iisakka KarkU
2. Oscar Malmari EsU
3. Otto Sällström PoWe
4. Eemil Wallden JäVo
5. Roni Nerman HeTa

Pojat 13 v 57 kg
1. Ukko Pakkanen PoWe
2. Santeri Karppinen VV
3. Niklas Lehtonen Koovee
4. Topi Rinne VV
5. Vili Kujanpää HPM
6. Lauri Hänninen KeU
7. James Nurmi HI

Pojat 17 v 41 kg
1. Nestori Hirvonen PoWe
2. Joonas Koivisto TWM
3. Charuphot Phaophang KoPa

Pojat 17 v 48 kg
1. Teo Laitila VaSa
2. Sam Deghain VaSa
3. Muhammad Alihanov HPM
4. Tuure Lindström NuVo

Pojat 17 v 62 kg
1. Jesper Härkänen YTK
2. Elmeri Henelius LrTU
3. Salla Keskinen JPI
4. Radu Onoiu VaSa

Pojat 17 v 68 kg
1. Leevi Simojoki YTK
2. Emil Höst KeU
3. Lauri Pikkarainen JVK
4. Vladik Anohins VaSa
5. Benjamin Bajrovic KPM
404 - Kategoriaa ei löytynyt
404 - Kategoriaa ei löytynyt

Et pääse sivulle koska:

  1. vanha kirjanmerkki/suosikki
  2. Hakukone, jolla on vanhentunut listaus tältä sivustolta
  3. virheellinen osoite
  4. Sinulla ei ole käyttöoikeutta tälle sivulle
  5. Pyydettyä resurssia ei löydetty
  6. Virhe havaittu pyyntöä suorittaessasi.

Yritä seuraavia sivuja:

Jos vaikeudet jatkuvat, ota yhteys tämän sivuston ylläpitoon ja raportoi alla oleva virhe.

Kategoriaa ei löytynyt