TULOSLISTA 1
Pojat 60 kg 1. kierros ryhmä A (Mahro Oy)
1.
1)
Emil Höst
KeU
-
3)
Patrick Pavlov
YTK
0:5
sv 0-11 1.15
2.
5)
Juho Lamberg
VaaKu
-
7)
Veeti Kajanne
YTK
4:0
ypv 10-0 1.13
3.
9)
Nestori Mannila
YKV
-
11)
Unto Haaslahti
HPM
4:0
ypv 10-0 0.25
Lepo
13)
Topi Iisakka
KarkU
Pojat 60 kg 1. kierros ryhmä B (Mahro Oy)
4.
2)
Jere Pekkarinen
EsU
-
4)
Sakari Karhu
HPM
3:1
pv 8-7
5.
6)
Veeti Aalto
VaSa
-
8)
Miko Elkala
LA
0:4
ypv 0-10 0.31
6.
10)
Santeri Karppinen
VV
-
12)
Onni Rintamäki
YKV
0:5
sv 0-10 2.15
Pojat 45 kg 1. kierros ryhmä A (NESTE)
7.
1)
Miro Leinonen
RVM
-
3)
Joona Hakola
JäVo
1:3
pv 1-10
8.
5)
Jimi Väätäinen
ViVo
-
7)
Oskari Pursiainen
YTK
3:1
pv 10-5
Lepo
9)
Eetu Lamberg
VaaKu
Pojat 45 kg 1. kierros ryhmä B (NESTE)
9.
2)
Vikke Tarkkio
PPM
-
4)
Samu Luojus
VaSa
5:0
sv 6-0 1.06
10.
6)
Charuphot Phaophang
KoPa
-
8)
Joonas Koivisto
TWM
1:3
pv 10-11
Lepo
10)
Nestori Hirvonen
PoWe
Pojat 48 kg 1. kierros (OMA-Rakennus Oy)
11.
1)
Nico Hakala
TaVo
-
2)
Leevi Joutsenlahti
PPM
0:5
sv 0-6 1.30
12.
3)
Hugo Riehunkangas
HeTa
-
4)
Muhammad Alihanov
HPM
0:5
sv 0-2 0.27
Lepo
5)
Luka Kajanne
YTK
Pojat 55 kg 1. kierros ryhmä A (SOURANMAA)
13.
1)
Atte Kortehisto
NJ
-
3)
Miska Vanamo
HyPk
4:0
ypv 10-0 0.52
14.
5)
Vili Heikkilä
LA
-
7)
Ukko Pakkanen
PoWe
4:0
ypv 10-0 1.57
Lepo
9)
Teo Laitila
VaSa
Pojat 55 kg 1. kierros ryhmä B (SOURANMAA)
15.
2)
Roni Nevalainen
KoPa
-
4)
Jesse Mäkelä
HPM
3:0
pv 5-0
16.
6)
Oscar Malmari
EsU
-
8)
Veeti Kortehisto
NJ
4:1
ypv 14-4 2.37
Lepo
10)
Muhammed Kazemi
KaJu
Pojat 80 kg 1. kierros (JRA-Sähkö Oy)
17.
1)
Ilez Bokov
EsU
-
2)
Eemeli Ruusila
JäVo
0:4
ypv 0-11 0.28
18.
3)
Roope Kataja
PPM
-
4)
Alex Suontakanen
YTK
3:0
pv 5-0
Lepo
5)
Topias Saari
HI
Tytöt 46 kg 1. kierros (JT-Rakennuttamispalvelut Oy)
19.
1)
Lotta Vettenranta
PPM
-
2)
Roberta Luostarinen
JäVo
3:1
pv 8-2
20.
3)
Ninna Ala-Ranta
IK
-
4)
Jutta Ala-Ranta
IK
1:3
pv 2-8
Lepo
5)
Marjaana Gardniya
KaJu
Tytöt 49 kg 1. kierros (OMA-Rakennus Oy)
21.
1)
Sanni Sarkkinen
HWJ
-
2)
Mia Rasinkangas
MuVo
3:0
pv 8-0
22.
3)
Ronja Heikkinen
KaJu
-
4)
Nella Honkaniemi
Koovee
0:4
ypv 0-10 0.35
Lepo
5)
Anna Ahonen
KuRy