TULOSLISTA 2
Tytöt 57 kg 1. kierros (JRA-Sähkö Oy)
23.
1)
Kristiina Hepola
MuVo
-
2)
Pihla Hantula
ViVo
5:0
sv 4-0 1.08
24.
3)
Mea Laakso
KarkU
-
4)
Mira Rasinkangas
MuVo
1:3
pv 2-4
Lepo
5)
Ida Rautio
ViVo
Pojat 60 kg 2. kierros ryhmä A (Mahro Oy)
25.
13)
Topi Iisakka
KarkU
-
1)
Emil Höst
KeU
1:4
ypv 2-12 1.50
26.
3)
Patrick Pavlov
YTK
-
5)
Juho Lamberg
VaaKu
1:3
pv 8-13
27.
7)
Veeti Kajanne
YTK
-
9)
Nestori Mannila
YKV
0:4
ypv 0-10 1.09
Lepo
11)
Unto Haaslahti
HPM
Pojat 60 kg 2. kierros ryhmä B (Mahro Oy)
28.
2)
Jere Pekkarinen
EsU
-
6)
Veeti Aalto
VaSa
1:3
pv 6-7
29.
4)
Sakari Karhu
HPM
-
10)
Santeri Karppinen
VV
3:1
pv 6-2
30.
8)
Miko Elkala
LA
-
12)
Onni Rintamäki
YKV
4:0
ypv 10-0 0.34
Pojat 45 kg 2. kierros ryhmä A (NESTE)
31.
9)
Eetu Lamberg
VaaKu
-
1)
Miro Leinonen
RVM
1:4
ypv 7-17
32.
3)
Joona Hakola
JäVo
-
5)
Jimi Väätäinen
ViVo
3:0
pv 5-0
Lepo
7)
Oskari Pursiainen
YTK
Pojat 45 kg 2. kierros ryhmä B (NESTE)
33.
10)
Nestori Hirvonen
PoWe
-
2)
Vikke Tarkkio
PPM
0:5
sv 0-6 3.41
34.
4)
Samu Luojus
VaSa
-
6)
Charuphot Phaophang
KoPa
0:5
sv 0-6 0.22
Lepo
8)
Joonas Koivisto
TWM
Pojat 48 kg 2. kierros (OMA-Rakennus Oy)
35.
5)
Luka Kajanne
YTK
-
1)
Nico Hakala
TaVo
0:3
pv 0-8
36.
2)
Leevi Joutsenlahti
PPM
-
3)
Hugo Riehunkangas
HeTa
4:0
ypv 10-0 0.52
Lepo
4)
Muhammad Alihanov
HPM
Pojat 51 kg 1. kierros ryhmä A (AKU-KEITTIÖT OY)
37.
1)
Eemeli Nurhonen
TWM
-
3)
Akseli Erkkola
HPM
0:4
ypv 0-10 0.49
38.
5)
Kasperi Joutsenlahti
PPM
-
7)
Antti Kangasniemi
JäVo
0:4
ypv 0-10 2.23
Pojat 51 kg 1. kierros ryhmä B (AKU-KEITTIÖT OY)
39.
2)
Jyry Tarkiainen
VV
-
4)
Tuure Lindström
NuVo
0:4
ypv 0-10 3.29
Lepo
6)
Niko Hyvönen
KoPa
Pojat 55 kg 2. kierros ryhmä A (SOURANMAA)
40.
9)
Teo Laitila
VaSa
-
1)
Atte Kortehisto
NJ
1:3
pv 4-12
41.
3)
Miska Vanamo
HyPk
-
5)
Vili Heikkilä
LA
0:5
sv 0-6 2.43
Lepo
7)
Ukko Pakkanen
PoWe
Pojat 55 kg 2. kierros ryhmä B (SOURANMAA)
42.
10)
Muhammed Kazemi
KaJu
-
2)
Roni Nevalainen
KoPa
0:5
sv 4-8
43.
4)
Jesse Mäkelä
HPM
-
6)
Oscar Malmari
EsU
4:0
ypv 10-0 2.00
Lepo
8)
Veeti Kortehisto
NJ