otsikko.jpg

PALKINTOJÄRJESTYS


Pojat 45 kg (NESTE)
1. Vikke Tarkkio PPM
2. Joona Hakola JäVo
3. Joonas Koivisto TWM
4. Jimi Väätäinen ViVo
5. Miro Leinonen RVM
5. Charuphot Phaophang KoPa
7. Oskari Pursiainen YTK
8. Eetu Lamberg VaaKu
9. Samu Luojus VaSa
10. Nestori Hirvonen PoWe

Pojat 48 kg (OMA-Rakennus Oy)
1. Muhammad Alihanov HPM
2. Leevi Joutsenlahti PPM
3. Nico Hakala TaVo
4. Luka Kajanne YTK
5. Hugo Riehunkangas HeTa

Pojat 51 kg (AKU-KEITTIÖT OY)
1. Akseli Erkkola HPM
2. Niko Hyvönen KoPa
3. Antti Kangasniemi JäVo
4. Tuure Lindström NuVo
5. Jyry Tarkiainen VV
5. Kasperi Joutsenlahti PPM
7. Eemeli Nurhonen TWM

Pojat 55 kg (SOURANMAA)
1. Roni Nevalainen KoPa
2. Vili Heikkilä LA
3. Atte Kortehisto NJ
4. Jesse Mäkelä HPM
5. Oscar Malmari EsU
5. Ukko Pakkanen PoWe
7. Muhammed Kazemi KaJu
8. Teo Laitila VaSa
9. Veeti Kortehisto NJ
10. Miska Vanamo HyPk

Pojat 60 kg (Mahro Oy)
1. Nestori Mannila YKV
2. Miko Elkala LA
3. Juho Lamberg VaaKu
4. Onni Rintamäki YKV
5. Patrick Pavlov YTK
5. Veeti Aalto VaSa
7. Jere Pekkarinen EsU
8. Sakari Karhu HPM
9. Emil Höst KeU
10. Unto Haaslahti HPM
11. Santeri Karppinen VV
12. Topi Iisakka KarkU
13. Veeti Kajanne YTK

Pojat 65 kg (OMA-Rakennus Oy)
1. Kasperi Kauhanen PoWe
2. Jacob Caricato HPM
3. Tomi Loukola YKV
4. Kasperi Karppinen VV
5. Jere Heinonen LA
5. Vladik Anohins VaSa
7. Elias Hanhisuanto MuVo

Pojat 71 kg (OMA-Rakennus Oy)
1. Artturi Sulin HPM
2. Nikolai Huttunen HPM
3. Markus Vittaniemi HaHe
4. Jesper Härkänen YTK
5. Leevi Simojoki YTK
5. Tim Heininen RV

Pojat 80 kg (JRA-Sähkö Oy)
1. Eemeli Ruusila JäVo
2. Topias Saari HI
3. Roope Kataja PPM
4. Alex Suontakanen YTK
5. Ilez Bokov EsU

Pojat 92 kg (PORVOON ENERGIA)
1. Antti Haanpää JäVo
2. Suleiman Ahmadi HPM

Pojat 110 kg (SOURANMAA)
1. Patrik Varteva EsU
2. Aaron Loutti RV

Tytöt 40 kg (Penttilä Oy)
1. Fanni Vettenranta PPM
2. Silja Hanhisuanto MuVo
3. Janna Hakala JäVo
4. Martta Heikkinen KaJu

Tytöt 46 kg (JT-Rakennuttamispalvelut Oy)
1. Lotta Vettenranta PPM
2. Jutta Ala-Ranta IK
3. Roberta Luostarinen JäVo
4. Ninna Ala-Ranta IK
5. Marjaana Gardniya KaJu

Tytöt 49 kg (OMA-Rakennus Oy)
1. Sanni Sarkkinen HWJ
2. Nella Honkaniemi Koovee
3. Mia Rasinkangas MuVo
4. Anna Ahonen KuRy
5. Ronja Heikkinen KaJu

Tytöt 53 kg (Penttilä Oy)
1. Aliisa Tuomi ViPy
2. Alisa Pauna KI
3. Eveliina Hanhisuanto MuVo
4. Elena Okkonen Koovee

Tytöt 57 kg (JRA-Sähkö Oy)
1. Mira Rasinkangas MuVo
2. Kristiina Hepola MuVo
3. Mea Laakso KarkU
4. Ida Rautio ViVo
5. Pihla Hantula ViVo

Tytöt 61 kg (OMA-Rakennus Oy)
1. Jutta Pohjola MuVo
2. Ida Mertsalmi HI
3. Tara Vesala HeTa

Tytöt 65 kg (JT-Rakennuttamispalvelut Oy)
1. Heta Viemerö JäVo
2. Wilmiina Pöppönen ViVo

Tytöt 69 kg (Penttilä Oy)
1. Anni Salmelin JPI
2. Elli Tuomi ViPy
404 - Kategoriaa ei löytynyt
404 - Kategoriaa ei löytynyt

Et pääse sivulle koska:

  1. vanha kirjanmerkki/suosikki
  2. Hakukone, jolla on vanhentunut listaus tältä sivustolta
  3. virheellinen osoite
  4. Sinulla ei ole käyttöoikeutta tälle sivulle
  5. Pyydettyä resurssia ei löydetty
  6. Virhe havaittu pyyntöä suorittaessasi.

Yritä seuraavia sivuja:

Jos vaikeudet jatkuvat, ota yhteys tämän sivuston ylläpitoon ja raportoi alla oleva virhe.

Kategoriaa ei löytynyt